Naprawa zasilaczy

Jeśli twój zasilacz przestał ładować laptopa możemy spróbować go naprawić!

Serwis PROXY naprawia zasilacze wszystkich znanych firm. Działając od 2010 roku w Kaliszu nabraliśmy sporego doświadczenia w tym i dzięki temu bez problemu naprawimy każdą usterkę przy zasilaczu jaką znajdziemy.

Naprawiamy zasilacze: AT, ATX, przemysłowe, medyczne, serwerowe, komputerowe, laptopów, monitorów.

Usługi które wykonuje PROXY z zasilaczami:
wymiana gniazd zasilających, naprawa układów PFC, naprawa układów zabezpieczeń, naprawa układów kontroli i regulacji napięcia, naprawa układów prostowniczych, naprawa modułów PWM.

Jeśli twój sprzęt elektroniczny nie wydaje żadnego dźwięku przy uruchomieniu, nie widać, że zapalają się jakiekolwiek kontrolki to może być znak, że jest wadliwy zasilacz. Przy laptopach bardzo często dochodzi do uszkodzenia wtyczki zasilacza.

Przez zasilacz mogą występować następujące problemy: komputer się resetuje, czuć dziwny zapach z obudowy, laptop się nie ładuje, dziwne odgłosy z zasilacza, laptop nie chce się uruchomić, komputer się nie włącza.
Zasilacz jest integralną częścią większości sprzętów komputerowych. Praca urządzenia z wadliwym zasilaczem może być niebezpieczna dla innych komponentów tego urządzenia. Zalecamy, by w razie wykrycia jakichkolwiek zmian przy zasilaczu kierować się bezpośrednio do naszego serwisu w Kaliszu.