Naprawa tabletów

Upadł ci tablet? Zbiłeś szybkę? Gniazdo zasilania się rusza i nie możesz przez to ładować tabletu?

Serwis PROXY naprawia tablety wszystkich firm. Działając od 2010 roku w Kaliszu na bieżąco widzieliśmy na własne oczy jak rozwijała się branża tabletów i jakie usterki w nich występowały. W tym momencie jesteśmy w stanie powiedzieć, że w 99% przypadków naprawimy twój tablet.

Wykonujemy usługi takie jak:
wymiana baterii, osuszanie po zalaniu, wymiana matrycy LCD, konfiguracja połączenia internetowego (WiFi lub internet mobilny przez modem 3G), Wymiana diod LED i lamp fluorescencyjnych w matrycach, aktualizacja systemu Android, naprawa inwerterów, instalacja i aktualizacja oprogramowania, przywracanie systemu, naprawa płyty głównej tabletu, naprawa elektroniki matryc, naprawa układów zasilania i kontroli temperatury, naprawa układów BGA, wymiana zbitej szybki, wymiana paneli dotykowych, naprawa modułu karty SIM, wymiana elementów dyskretnych, naprawa przycisków obudowy.

Jeżeli: tablet nie chce się włączyć, tablet został zalany, tablet się nie włącza, tablet nie wyświetla obrazu, ekran jest zbity w tablecie to powinieneś przynieść go jak naszybciej do naszego salonu w Kaliszu!