Naprawa komputerów

Masz problem z wyłączającym się komputerem? Bardzo możliwe, że się przegrzewa.

Serwis PROXY naprawia komputery z podzespołami wszystkich znanych firm.
Działając od 2010 roku w Kaliszu nabraliśmy sporego
doświadczenia i dzięki temu bez problemu naprawimy każdy
komputer. Aby wyjść naprzeciw klientom umożliwiamy
wypożyczanie „laptopów zastępczych” dla naszych klientów z
Kalisza. Ilość lapoptów jest ograniczona.

Posiadamy profesjonalny sprzęt do kompleksowej naprawy płyt głównych. Bez problemu diagnozujemy nawet najmniejszą usterkę i ją eliminujemy. Najczęściej wykonujemy:
naprawy układów kontroli, naprawy zasilaczy i przetwornic. wymiany komponentów BGA, naprawy układów sterowania, naprawy układów zasilania, wymiany kondensatorów, wymiany różnych rodzajów gniazd m. in. RAM, USB, AT, ATX itd., lutowanie niesprawnych układów, wymiany lub programowanie BIOS.

Wiele usterek zaczyna się od płyty głównej ponieważ jest najważniejszą częścią komputera. PROXY zajmuje się naprawą wszystkich problemów związanych z komputerem. Oto najczęstsze objawy wad:

nie działa klawiatura, bios nie zapisuje ustawień, nie działa myszka, nie działa port PCI, komputer się zawiesza, płyta główna pika pare razy przy włączeniu, nie działa port LAN, nie działa port VGA, nie działa port USB, nie działa napęd CD/DVD, nie wykrywa pamięci RAM, komputer nie wykrywa dysku twardego,

Poza wyżej wymienionymi usterkami różne komponenty komputera mogą ulec awarii, najczęściej występujące problemy to:

brak dźwięku w komputerze, komputer się zawiesza, czarny ekran na monitorze, system źle wykrywa partycje, komputer się resetuje, nie działa wejście TV, wyświetla się niebieski ekran – blue screen – na ekranie, komputer wolno chodzi.
Poza samymi awariami części komputera, w samym oprogramowaniu mogą wystąpić błędy, jeśli na twoim komputerze masz trojany, keyloggery, spyware możesz być pewny, że je usuniemy. Bez problemu przeinstalujemy Windows czy też zainstalujemy przeróżne programy biurowe, antywirusowe, pocztowe oraz inne. Jesteśmy w stanie przeprowadzić całkowitą konfigurację sieci domowej LAN oraz WiFi, zarchiwizować dane, odzyskać dane po awarii systemu, sformatować dysk i podzielić go na partycję oraz wykonać całkowitą modernizację oprogramowania i sterowników.