iKsięgowość24

Skontaktuj się z nami.

Każde przedsiębiorstwo staje przed obowiązkiem prowadzenia księgowości. Część firm rozlicza się samodzielnie – wśród nich cenionym programem finansowo-księgowym jest Comarch ERP Optima czy też jego odpowiednik online – Comarch ERP w modelu usługowym.

Jednak w dobie nieustannego wzrostu stopnia skomplikowania przepisów podatkowo-księgowych oraz ich zmienności, coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na oddanie obsługi księgowej profesjonalnym podmiotom rachunkowym. Dzięki outsourcingowi księgowości, firma może skupić się na priorytetowych obszarach jej działalności – pozyskiwaniu nowych klientów oraz generowaniu zysku.

Co zyskujesz korzystając z iKsięgowość24 oprócz wygodnej wyszukiwarki?

  1. Szybką i wygodną komunikację z biurem rachunkowym.
  2. Każde biuro zrzeszone w iKsięgowość24 pracuje na oprogramowaniu Comarch ERP Optima, dzięki czemu masz pewność, że program księgowy Twojego biura jest stabilny oraz zgodny z obowiązującymi przepisami.
  3. Biura korzystające z Pakietu Srebrnego i Złotego mogą udostępnić Ci za darmo program do fakturowania online Comarch ERP XT w module Faktury.
  4. Dzięki mechanizmowi Internetowej Wymiany Dokumentów (IWD), możesz wysyłać bezpośrednio do swojego księgowego dokumenty wystawione w aplikacji Comarch ERP XT.