Comarch – producent i dostawca nowoczesnych systemów informatycznych

Od 23 lat Comarch pomaga klientom największych polskich  i światowych marek w osiąganiu większej rentowności poprzez wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań IT. Comarch zdobył doświadczenie w najważniejszych branżach: telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usługach, infrastrukturze IT, administracji publicznej, przemyśle, służbie zdrowia, a także w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

Wybierz optymalny dla profilu swojej firmy zestaw rozwiązań – poznaj dostępne moduły:

COMARCH ERP XL
Zintegrowany system ERP dla średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych.
 
Więcej…

COMARCH ERP OPTIMA
Nowoczesny i zintegrowany program stworzony z myślą o małych i średnich firmach oraz biurach rachunkowych.
 
Więcej…

COMARCH RETAIL
Comarch Retail dzięki wykorzystaniu innowacyjnych narzędzi zarządzania jest rozwiązaniem dla wszystkich rodzajów sieci handlowych.
Więcej…

COMARCH MOBILE
Rozwiązania mobilne to nowoczesne narzędzia dostępne zarówno na smartfony jak i tablety wspierające kluczowe procesy firmy.
Więcej…

COMARCH E-SKLEP
Nowoczesne oprogramowanie sklepu internetowego bezpośrednio zintegrowane z systemami: Comarch ERP XT, Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum.
 
 
Więcej…

Comarch ERP iFaktury24
Comarch ERP iFaktury24 to nowoczesny program dla jednoosobowych i małych firm. Jest to prosta w użytkowaniu aplikacja służąca do fakturowania, obsługi magazynu oraz prowadzenia prostej księgowości.
 
 
Więcej…

COMARCH iKsięgowość24
Każde przedsiębiorstwo staje przed obowiązkiem prowadzenia księgowości. Część firm rozlicza się samodzielnie – wśród nich cenionym programem finansowo-księgowym jest Comarch ERP Optima czy też jego odpowiednik online – Comarch ERP w modelu usługowym.
Więcej…

COMARCH iBard24
iBard24 Backup Online to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu backup Twoich plików jest prosty i bezpieczny jak nigdy dotąd. Już teraz możesz zapewnić całkowite bezpieczeństwo swojej firmie, dzięki sprawdzonej usłudze, która uchroni Cię przed ryzykiem utraty danych.
Więcej…